Muusikaosakond
Muusikaosakond
XV lend – 2015. aasta
 
Estraadiosakond
V lend – 2015. aasta
 

Doroškevitš, Sergei 

Klaveri eriala

Dunajeva, Marina    

Viiuli eriala, kiitusega

Gorbunov, Vladislav  

Kitarri eriala

Janovskaja, Darja     

Klaveri eriala, kiitusega

Laada, Oskar  

Viiuli eriala

Morenkov, Daniil    

Klaveri eriala, huviõpe

Panenko, Oleg         

Klaveri eriala, kiitusega

Pimenovs,  Ilja  

Akordioni eriala, huviõpe

Štikkel,  Diana

Klaveri eriala, huviõpe

 

Trofimova, Valeria

Soolokitarri eriala

Galitski, Nikita

Soolokitarri  eriala

Vorobjov, Dmitri

Soolokitarri eriala , kiitusega

Kubi, Nikita

Soolokitarri eriala

Shilman, Artjom

Löökpillide eriala

Marhel, Elisa

Löökpillide eriala

Žovnjarovitš, Diana

Klahvpillide eriala

Nikolajeva, Anastassia

Estraadivokaali eriala

Matjuhhina, Karina

Estraadivokaali eriala

 

Muusikaosakond
XIV lend – 2014. aasta
 
Estraadiosakond
IV lend – 2014. aasta
 
Goršanova, Veera
Ivanova, Uljana
Kalinin Deniss
Kalinina, Natalia
Kirillova, Jana
Nerobova, Jekaterina
Omeltšenkol Darja
Ossipenko Dmitri
Petrova Maria-Evelina
Poznjak, Jevgenia
Savitski Nikolai
Serebrjakova, A.
Šutova, Milena
Timofejeva, Julia
Trejer, Emilia
Klaveri eriala, kiitusega
Klaveri eriala, kiitusega
Klarneti eriala
Klaveri eriala
Klaveri eriala
Klaveri eriala, huviõpe
Flöödi eriala, kiitusega
Trompeti eriala
Tšello eriala
Viiuli eriala, huviõpe
Akordioni eriala, huviõpe
Klaveri eriala, kiitusega
Klaveri eriala
Klaveri eriala
Kitarri eriala
 
Netrussova Adelina
Kolesnikov Aleksei
klahvpillide eriala
basskitarri eriala
     
Muusikaosakond
XIII lend – 2013. aasta
 
Estraadiosakond

III lend – 2013. аasta 

1. Dralova, Viktoria            
2. Jeltsov, Vitali                  
3. Kazakevits, Jelizaveta  
4. Niemeister Jana           
5. Omeltšenko, Darja       
6. Ossipenko, Margarita  
7. Pimenovs, Ilja               
8. Poljakova Karina           
9. Rassadin Aleksander  
10. Serebrjakova Aleksandra
11. Stepanova Anna         
12. Tihhomirova Valeria  

klaveri eriala
tsello eriala
klaveri eriala, huviõpe
viiuli eriala, kiitusega
klaveri eriala, kiitusega
klaveri eriala
tsello eriala
viiuli eriala
akordioni eriala, h/õ, kiitusega
viiuli eriala, kiitusega

viiuli eriala, kiitusega
akordioni eriala

1.Boiko, Anna

2.Dmitrijev, Andrei
3.Drozdov, Andrei
4.Kiuru, Dmitri
5.Palu, Inga

6.Palu, Kristi
7.Pogodina ,Karina
8.Rõbkina, Anastassia
 

soolokitarri eriala, kiitusega
löökpillide eriala
soolokitarri eriala
löökpillide eriala
soolokitarri eriala, kiitusega
klahvpillide eriala
klahvpillide eriala
klahvpillide eriala
   
Muusikaosakond

XII lend – 2012. aasta
1. Petropavlova Brigitta -Selestine                         
2. Matsievska Karina      
3. Petrova Anastassia    
4. Ponomarjova Julia     
5. Volina Anastasia         
6. Andrjuštšenko Oleg   
7. Didenko Daniil            
8. Brilevskiy Deniss       

klaveri eriala, kiitusega
klaveri eriala
klaveri eriala
klaveri eriala
viiuli eriala, kiitusega
kitarri eriala
kitarri eriala, huviõpe
akordioni eriala, huviõpe
Estraadiosakond

II lend – 2012. aasta
1. Kolosenko Oksana        estraadilaul
2. Junolainen Valeria         estraadilaul

     
Muusikaosakond

XI lend – 2011. aasta
1. Mironova Margarita
2. Safronova Regina
3. Trofimova Valeria
4. Sentjureva Natalja
5. Šegai Evelina
6. Bagai Ilona
7. Rõženkova Maria
8. Latõšev Ilja
9. Lumijõe Nikita
10. Prokofjeva Anna

klaveri eriala, kiitusega
klaveri eriala
klaveri eriala
klaveri eriala
viiuli eriala
tšello eriala
kitarri eriala
kitarri eriala, huviõpe
akordioni eriala
trompeti eriala, kiitusega
Estraadiosakond

I lend – 2011. aasta
1. Kazak Tatiana
2. Kolomiets Alissa
3. Kotšergin Kirill
4. Levitina Jana
5. Levtšenkova Tatjana
6. Pavlova Alina
7. Petrova Alina
8. Sirotkin Jevgeni
9. šumailov Roman
10. Ivanov Roman
estraadilaul, kiitusega
löökpillid, kiitusega
soolokitarr
soolokitarr
klahvpill
löökpillid
soolokitarr, kiitusega
soolokitarr
soolokitarr
löökpillid
   
X lend – 2010. aasta
1. Aleksei Gerstle klaveri eriala
2.  Aleksandra Kislenkova klaveri eriala
3. Jekaterina Leppo klaveri eriala
4.  Anna Missuna klaveri eriala, kiitusega
5.  Alina Parri klaveri eriala, kiitusega
6. Anna Perminova klaveri eriala, kiitusega
7. Anastassia Senitškina klaveri eriala
8.  Anita Tumaš klaveri eriala, huviõpe
9.  Alina Smagina kitarri eriala, huviõpe
10.  Toomas Hudelainen akordioni eriala
11. Maria-Julia Järv flöödi eriala, kiitusega
12. Kristina Raževa saksofoni eriala
13. Anastassia Prokofjeva trompeti eriala, kiitusega
14.  Lev Georgijevski viiuli eriala, huviõpe

 

IX lend – 2009. aasta

1. Iljina Karina klaveri eriala
2. Kisselenko Jevgenia klaveri eriala
3. Kozlov Ilja klaveri eriala
4. Meigas Jana klaveri eriala
5. Rassadina Aljona klaveri eriala
6. Semtsova Maria klaveri eriala, kiitusega
7. Tšittšjan Amalia klaveri eriala, kiitusega
8. Lumbe Jana viiuli eriala
9. Aun Artjom akordioni eriala
10. Pahhomova Arina akordioni eriala
 

 

VIII lend – 2008. aasta
1.  Bagai Nadezda klaveri eriala
2. Jänis Kristiina klaveri eriala
3. Panenko Vladislav klaveri eriala,
4. Pavlenko Aleksei klaveri eriala
5.  Troinitš Jekaterina klaveri eriala
6. .Kotova Anastassia klaveri eriala, üldosakond
7. Kruut Jaane klaveri eriala, üldosakond
8. Margalnikova Jekaterina klaveri eriala, üldosakond
9. Konstantinova Ksenia akordioni eriala
10. Ivanov Igor akordioni eriala
11. Smirnova Julia Kitarri eriala
12. Altsaar Ksenija flöödi eriala
13.  Kirillov Ilja saksofoni erial
14.  Rodionov Dmitri saksofoni erial
15.  Ignatovets Stanislav saksofoni eriala, üldosakond
16. Ivanjuk Deniss viiuli eriala

 

VII lend – 2007. aasta
1. Astapov Vladislav klaveri eriala
2. Jänis Kristiina klaveri eriala
3. Missuna Jekaterina klaveri eriala, kiitusega
4. Pavlova Alevtina klaveri eriala
5. Zibinova Kristina klaveri eriala
6. Varaksin German klaveri eriala
7. Mantšenko Anastassia klaveri eriala
8. Varaksina Juulia akordioni eriala
9. Barabanova Olga akordioni eriala
10. Bernat Angelina flöödi eriala
11. Temajev Ilja saksofoni erial
12. Kotov Maksim saksofoni eriala, üldosakond
13. Mägi Kristiina viiuli eriala
14. Kuznetsova Kristina viiuli eriala, üldosakond
15. Voronov Anton viiuli eriala, üldosakond
 
VI lend – 2006. aasta
1. Erika Baumer klaveri eriala, kiitusega
2. Jelena Beljakova klaveri eriala
3. Aleksandra Dobrõnina klaveri eriala
4. Elvira Ivanova klaveri eriala
5. Jekaterina Ivanova klaveri eriala
6. Maria Krupenjova klaveri eriala
7. Jegor Kuznetsov klaveri eriala
8. Julia Makarova klaveri eriala
9. Kirill Ogorodnikov kitarri eriala,kiitusega
10. Alina Petrova klaveri eriala
11. Karina Sepp klaveri eriala
12. Anastasia Sokotuštšenko klaveri eriala
13. Andrei Vorobjov klaveri eriala
14. Artjom Kurašin flöödi eriala
 

 

 

V lend – 2005. aasta
1. Polina Belehhova   klaveri eriala , kiitusega
2. Liina Gorbunova   kitarri eriala
3. Darja Jermolenko   akordioni eriala,kiitusega
4. Tatjana Jukova   klaveri eriala
5. Kristina Mettus   klaveri eriala
6. Daniil Peterson   viiuli eriala
7. Julia Polujanenkova   klaveri eriala
8. Kristina Reinmets   klaveri eriala
9. Kristina Sergejenkova   klaveri eriala
10. Julia Sigejeva   flöödi eriala
11. Lora Sulg   klaveri eriala, kiitusega
12. Veera Sulg   klaveri eriala, kiitusega
13. Veronika Šarmova   klaveri eriala
14. Anastassia Tšikina   klaveri eriala
15. Deniss Vaskin   klaveri eriala
16. Viktor Blohhin bajaani eriala, üldosakond
17. Diana Kostiv   klaveri eriala, üldosakond
18. Artur Noorlind   saksofoni eriala, üldosakond
19. Anna Turlo   klaveri eriala, üldosakond

 

  IV lend – 2004. aasta
1. Ksenia Babkina   klaveri eriala
2. Maria Belova   klaveri eriala
3. Pavel Kolesnik   kitarri eriala
4. Margus Koppel   klaveri eriala
5. Anna Lumijõe   akordioni eriala
6. Ivan Maiorov   klarneti eriala
7. Aleksander Petrov   saksofoni eriala
8. Anna Pistrailova   kitarri eriala
9. Grigori Podatov   klaveri eriala, kiitusega
10. Irena Tsopp   kitarri eriala
11. Aleksander Vaskin   klaveri eriala
12. Anna Vassiljeva   klaveri eriala

 

  III lend – 2003. aasta
1. Jekaterina Bondarenko   klaveri eriala
2. Polina Degtjarenko   klaveri eriala, kiitusega
3. Julia Ivantsova    klaveri eriala
4. Darja Zahharova   klaveri eriala, kiitusega
5. Dina Urvatšjova   klaveri eriala
6. Julia Urvatšjova   klaveri eriala
7. Darja Valge   klaveri eriala
8. Jekaterina Ossipova   akordioni eriala
9. Ksenia Malahhova   klaveri eriala, üldosakond
10. Ksenia Sergejeva   klaveri eriala, üldosakond
11. Sofja Sergejeva   klaveri eriala, üldosakond

 

  II lend – 2002. aasta
1. Jevgenia Artjuhhina   klaveri eriala
2. Mihhail Kurašin   kitarri eriala
3. Olga Marenkova   klaveri eriala, kiitusega
4. Ilona Mihhailova   klaveri eriala
5. Deniss Platonov   kitarri eriala
6. Marina Põhhanova   klaveri eriala, kiitusega
7. Olga Kozuhovskaja   klaveri eriala, üldosakond
8. Olga Orehhova   klaveri eriala, üldosakond

 

  I lend –2001. aasta
1.
Uljana Antropova   klaveri eriala
2.
Anna Novožilova   klaveri eriala
3.
Nadežda Marhel   klaveri eriala
4.
Oksana Tolkatš   klaveri eriala
5.
Jevgenia Tšeljadinova   klaveri eriala
6.
Dmitri Šadrin   viiuli eriala


 

AHTME KUNSTIDE KOOLI ÕPILASED, KES JÄTKAVAD ÕPINGUID MUUSIKAÕPPEASUTUSTES
1. Olga Marenkova - klaveri eriala  
  Jätkab õpinguid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias
  Õpetaja: Natalja Antropova
2. Deniss Platonov - kitarri eriala  
  Jätkab õpinguid Tallinna G.Otsa nim. muusikakoolis
  Õpetaja: Inga Tagirova
3. Marina Põhhanova - klaveri eriala  
  Jätkab õpinguid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias
  Õpetaja: Jana Bazarova
4. Grigori Podatov - klaveri eriala  
  Jätkab õpinguid Sankt-Peterburgis koorijuhtimise erialal
  Õpetaja: Aino Šljahhina
5. Dina Urvatšjova - klaveri eriala  
  Jätkab õpinguid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias
  Õpetaja: Natalja Antropova
6. Jelena Beljakova - tšello eriala  
  Jätkab õpinguid Tallinna G.Otsa nim. muusikakoolis
7. Anastassia Tšikina
  Jätkab õpinguid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias klassikalise vokaali eriala.
  Õpetaja: Rena Bõkova
8. Kirill Ogorodnikov - kitarri eriala
  Jätkab õpinguid Tallinna G.Otsa nim. muusikakoolis
  Õpetaja: Inga Tagirova
9. Amalia Tšittšan – klaveri eriala
  Jätkab õpinguid Tallinna G.Otsa nim. muusikakoolis
  Õpetaja: Natalia Antropova
10. Аnna Missuna – klaveri eriala
  Jätkab õpinguid Tallinna G.Otsa nim. muusikakoolis
  Õpetaja: Dana Kazakova
11.  Kristina Eidemiller – saksofon, vokaal
  Jätkab õpinguid Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias
  Õpetaja: Urmas Rätsep - saksofon,  Jekaterina Generalova - vokaal
12. Anastassia Volina – viiul
  Jätkab õpinguid Venemaal, Moskva oblasti Kunstide Kolledžis estraadi vokaali erialal.
  Õpetajad: Kristina Kriit, Anna Tarassovskaja
13. Nadezda Bagai - klaver
  Õpetaja: Alla Tint

 

 
Ahtme Kunstide Kool, Jaaniku 11, info@ahtmekk.ee A.Shum