Muusikaosakonna õpetajad
- Klaverieriala -
Jana Unt
Direktor, õpetaja.
jana.unt@ahtmekk.ee
Svetlana Kekiševa
Direktori asetäitja õppe-ja kasvatustöö alal, õpetaja.
s.kekiseva@ahtmekk.ee
Alevtina Kill
Osakonna juhataja, õpetaja.
a.kill@ahtmekk.ee
Natalja Antropova
Õpetaja. 
nataliaantropova@gmail.com
 
Aino Šljahhina
Õpetaja.
ainoshljahhina@gmail.com
Ljudmila Tezikova
Õpetaja.
ljudatez@gmail.com
Dana Kazakova
Õpetaja. Puhkusel
d.kazakova@ahtmekk.ee
Olga-Helena Šljahhina
Direktori asetäitja klassivälise tegevuse alal.Õpetaja.
 olgahelenashljahhina@gmail.com
.Svetlana Nikitina
Õpetaja.
sevtlananikitina.akk@gmail.com

 

Nadežda Petropavlova
Õpetaja.
n.petropavlova@ahtmekk.ee
 
Inna Badina
Õpetaja.
badinainna1966@gmail.com
 
Jelena Gromova
Õpetaja.
foliant55@gmail.com
     
     
     
- Keelpilliosakond -
Vadim Nikitin
Osakonna juhataja, kitarriõpetaja.
v.nikitin@ahtmekk.ee
Ljudmilla Vinogradova
Viiuliõpetaja.
 viiul1215@gmail.com
Liidia Karpova
Tšelloõpetaja.
lidijakarpova@gmail.com
 
Anna Tarasovskaja
Viiuliõpetaja
astarasovskaja0616@gmail.com
Aleksandr Lobanov
 kitarriõpetaja.
aleksandrlobanov.akk@gmail.com
 
     
     

 
- Puhkpilliosakond-
Sofia Švan
Flöödi-ja klarneti õpetaja
Aleksandr Saveljev
Trompetiõpetaja.
a.saveljev@ahtmekk.ee
Urmas Rätsep
 Saksofoni- ja klarnetiõpetaja.
u.ratsep@ahtmekk.ee
   
Natalja Viiksaar
Flöödiõpetaja.
natalja.solomanjuk@mail.ee
 


 
 
- Akordioniosakond -
 
Larissa Kaznatšejeva
Osakonna juhataja, Õpetaja.
l.kaznatsejeva@ahtmekk.ee
Tamara Lokteva
Õpetaja.
t.lokteva@ahtmekk.ee
 
 
- Teooriaosakond -
Olga Portnova
Osakonna juhataja,
solfedžoõpetaja, koorijuht.
o.portnova@ahtmekk.ee
Irina Gaponova
Solfedžoõpetaja.
anirina.est@gmail.com
Aino Šljahhina
Muusikaloo õpetaja.
ainoshljahhina@gmail.com
     
 
Rena Bõkova
Vokaaliõpetaja
renabokova@gmail.com
Elena Pokrovskaja
Solfedžoõpetaja.
 
     
     
- Estraadiosakond -
Anastassia Pavlova
Vokaaliõpetaja
Igor Lumbe
Elektrikitarri ja ansambli
õpetaja
666lumbe@gmail.com
Valeri Antonov
Löökpilliõpetaja.
v.antonov@ahtmekk.ee
 
 
Irina Gaponova
Solfedžoõpetaja.
 
Aleksander Kurnossov
elektrikitarri,süntesaatori ja
ansambli õpetaja
alexkifa@gmail.com
 

 

     
     
HETKEL VABU KOHTI EI OLE
 
Ahtme Kunstide Kool, Jaaniku 11, info@ahtmekk.ee A.Shum