AHTME KUNSTIDE KOOLI VILISTLASED

Kunstiosakond
   
XVII lend 2014. aasta

1.Appajeva, Milena kiituskiri
2.Ashchepkova, Ksenia
3.Gluškova, Anastassia kiituskiri
4.Hovinen-Krõlov, Paul
5.Jevsejev, Nikita
6.Judina, Anastassia
7.Kittel, Valeria kiituskiri
8.Lazonen, Jelizaveta kiituskiri
9.Lobalina, Ksenja kiituskiri
10.Plugova, Sofia kiituskiri
11.Pautova, Valerija kiituskiri
12.Rul, Tatiyana kiituskiri
13.Salnikova, Aleksandra kiituskiri
14.Simonemko, Veronika
15.Verenitš,? Valeria kiituskiri
16.Nemtšenkova Aleksandra
XVIII lend 2015. aasta

Aleksejeva, Anastassia

 

Bobkov, Nikita

 

Chirkova, Dana

 

Danilova, Arina

kiitusega

Dvornik, Anna

 

Elksninš, Adelia

 

Inšakova, Jelizaveta

kiitusega

Jesenfeld, Daniel

 

Kukk, Merike

kiitusega

Kuropatkina, Aljona

 

Listratov, Georgi

 

Lobossok, Kirill

 

Medvedeva, Mirra

 

Mikson, Liisa

kiitusega

Saveljeva, Anna

 

Serjoženkova, Darja

 

Shilman, Alina

kiitusega

Solovjova, Karina

kiitusega

Šõšov, Kirill

 

Vilde, Iris

kiitusega

 

   
   
XV lend – 2012. aasta
1.    Karina Bahman
2.   Jelizaveta Brjušinina
3.   Julia Karpova
4.   Danil Kit
5.   Oksana Kolosenko
6.   Jekaterina Proštšenko
7.   Jelizaveta Šmeljova
8.   Anastassia Stepanovitš
9.   Sofia Zaitseva
10. Marika Talli          KIITUSEGA
11. Jekaterina Tatartšuk
12. Karina Trofimova
XVI lend 2013. aasta
1. Barkonova Arina
2. Dmukhailo Valeria kiitusega
3. Domnina Aleksandra
4. Drozdova Irina
5. Drõndina Julia
6. Gaidukevitš Valeria
7. Golovkin Jakov kiitusega
8. Govorova Viktoria
9. Hovinen-Krõlov Paul
10. Ivanova Anna
11. Jevsejev Nikita
12. Kornõšenkov Anton
13. Legovitš Veera
14. Mannima Jana
15. Matsal Jana
16. Pipich Irina
17. Semjonov Ilja
18. Sirelpuu Anastassia kiitusega
19. Skrabutenas Deniss
20. Tuljakova Alisa
21. Upaleva Alina
   
                     XIII lend - 2010.aasta

  1.    Bespalova Katerina
  2.    Kozõreva Niina
  3.    Matvejenkova Polina
  4.    Nalivaiko Alina
  5.    Nazarenko Anastassia
  6.    Nerobova Anastassia            kiitusega
  7.    Razina Alina
  8.    Sinagina Jelizaveta
  9.    Šubina Anastassia                kiitusega
  10.  Tihhonjuk Lana
  11.  Tumanov Stanislav
  12.  Vtornikov Vladimir
  13.  Krõmskaja Jekaterina          kiitusega
  14.  Blinova Karina
  15.  Jurjeva Valentina
  16.  Jürgens Jüri
  17.  Makarova Julia                       kiitusega
  18.  Podtsepajeva Darja
  19.  Vereš Ellina
  20.  Näppi Anita                             kiitusega
  21.  Tihhan Alesja
  22.  Tsventarnaja Kristina

 

               XIV lend – 2011. aasta

1. Afanasjeva, Ekaterina          kiitusega
2. Antonova, Anastassia
3. Boiko, Anna                            kiitusega
4. Bukato, Alina                          kiitusega
5. Bõkovskaja Valeria
6. Evstifeeva Elizaveta
7. Gluzman, Jekaterina             kiitusega
8. Ivanov, Artjom
9. Jakobson, Anastassia          kiitusega
10. Kais Kersti
11. Karpitskaja, Dana
12. Katšajeva, Valeria
13. Krivodonova, Darja
14. Park, Darja                             kiitusega
15. Parri, Alina                              kiitusega
16. Pevtsova, Karina
17. Renžina, Anna
18. Ritori Elvira
19. Selivonets, Darja
20. Sokolovskaja, Zlata
21. Tihhan, Jana

XI lend - 2008.aasta

     1.   Ignatjeva Olga         kiitusega
     2.   Januškevitš Ilona    kiitusega
     3.   Knjazeva Maria        kiitusega
     4.   Malitskaja Natalja
     5.   Sotskov Georgi
     6.   Šahhova Darja       kiitusega
     7.   Šipitsina Varvara
     8.   Govorova Anna       kiitusega
     9.   Veligotskaja Darja
    10.  Petrovitš Valeria
    11.  Korovajeva Kristina
    12.  Plohhihh Valeria

 

                        XII lend - 2009.aasta
    1.   Belitskaja Aleksandra       kiitusega
    2.   Dunajeva Anna kiitusega
    3.   Goršanova Anastassia     kiitusega
    4.   Jürgens Kristina
    5.   Kiknavelidze Anzor
    6.   Korotkova Alesja
    7.   Meleško Olga
    8.   Sasko Jevgenia
    9.   Sentjureva Natalja
   10. Surina Jelizaveta
   11. Tsekhovaja Ksenia
   12. Zaitseva Olesja
   13. Špakovskaja Ksenija          kiitusega
   14. Küttis Heli
   15. Medvedeva Karina               kiitusega
   16. Mogilnikova Jaаna
   17. Telliste Helen
   18. Vont Viktoria

 

X lend –2007. aasta   

  1. Andrjuštšenko Oksana

  2. Davidenko Anastassia

  3. Jaroslavtseva Anna

  4. Jefimova Violetta

  5. Kammori Kristina          kiitusega

  6. Kostiv Diana

  7. Martinovitš Anna            kiitusega

  8. Rõbina Maria                 kiitusega

  9. Suvorova Darja              kiitusega

  10. Šavlis Alina

  11. Šehhavtsova Olga         kiitusega

  12. Medentsova Valentina  kiitusega

  13. Zautin Aleksei                kiitusega
     

 

IX lend –2006. aasta   

  1. Jelizaveta Aljoškina

  2. Jekaterina Knjazeva

  3. Maria Kondratenko        kiitusega

  4. Jekaterina Kuzina          kiitusega

  5. Anna Mironova

  6. Deniss Orlov

  7. Aleksandra Pavlova

  8. Anna Senitškina             kiitusega

  9. Alina Smirnova               kiitusega

  10. Jelena Smirnova            kiitusega

  11. Sofja Šmatko                  kiitusega

  12. Anastasia Vladimirova  kiitusega

  13. Ksenia Babkova

  14. Nikolai Georgievski

  15. Anna Marenkova            kiitusega

  16. Kristina Moskalenko

  17. Karina Pahhomova

  18. Julia Pogosjan

  19. Konstantin Smolentsev

  20. Maksim Zolotarevski

  21. Anastasia Tšikina

  22. Kristina Veske

 

    VIII lend –2005. aasta

  1. Alina Borovkova
  2. Aleksander Doroškevitš
  3. Anastassia Fedotova
  4. Mark Karasjov
  5. Dina Kravtšenko
  6. Marianna Mihhailova
  7. Jekaterina Poznjak
  8. Mihhail Sidoron       kiitusega
  9. Olesja Telnova
  10. Julia Timofejeva      kiitusega
  11. Natalja Tjurina
  12. Jana Udalova
  13. Jekaterina Vassina
  14. Aleksander Zvorõgin

    VI lend –2003. aasta

  1. Anastassia Agejeva        kiitusega
  2. Jelena Alekankina
  3. Olga Amelkina
  4. Kristina Astapova
  5. Viktoria Golovina
  6. Ksenia Gribovskaja
  7. Jelena Hohlun
  8. Julia Iljina
  9. Jelena Ivanova                  kiitusega
  10. Julia Jaškina                      kiitusega
  11. Vladislav Koljužnõi
  12. Jekaterina Kornõševa      kiitusega
  13. Anna Krivoglazova
  14. Julia Kumištše
  15. Alina Lavinen
  16. Tatjana Moisejeva            kiitusega
  17. Viktor Nalivaiko
  18. Vadim Proštšenko
  19. Dmitri Põhhanov               kiitusega
  20. Olga Rudomina                 kiitusega
  21. Aleksander Safronov   
  22. Vladimir Stepanov
  23. Darja Stepanova
  24. Akelsei Zverev
  25. Aleksander Tsarkov
  26. Jekaterina Tšaikina

    IV lend –2001. aasta

  1. Anastassia Borissova 
  2. Olga Horeva
  3. Anastassia Jenidina
  4. Darja Juhkova
  5. Olga Kossinets
  6. Pavel Kozenkov
  7. Eduard Leontev
  8. Margarita Lupanova
  9. Darja Nikiforova
  10. Marina Šunina

    II lend –1999. aasta

  1. Anastassia Garajeva
  2. Tatjana Gorbunova
  3. Diana Gromova              kiitusega
  4. Natalja Horošilova
  5. Irina Koršunova
  6. Anneli Mandel
  7. Svetlana Panitseva
  8. Jana Peterson
  9. Kirill Petrov
  10. Valeria Ravajeva
  11. Jelena Roštšupkina       kiitusega
  12. Irina Sidorova
  13. Jevgenia Sudovõhh
  14. Anna Šaluhhina
     


 

    VII lend –2004. aasta

  1. Sergei Bobõlev
  2. Jekaterina Dikun           kiitusega
  3. Jevgenia Fakejeva
  4. Kristina Goroškevitš
  5. Olga Ivanova
  6. Aleksei Judin
  7. Dmitri Juštšenko
  8. Jekaterina Karasjova
  9. Vladimir Karpinen
  10. Vjatšeslav Kittel
  11. Jekaterina Kravtsova kiitusega
  12. Anna Lumijõe
  13. Kristina Lätt
  14. Julia Matšigina            kiitusega
  15. Irina Panova
  16. Kristina Plistkina         kiitusega
  17. Tatjana Sineglazova   kiitusega
  18. Andres Sulg
  19. Anna Surnina               kiitusega
  20. Ksenia Šipitsina
  21. Tatjana Zavjalova
  22. Irina Žuravljova
  23. Sofja Terjohhina          kiitusega

    V lend – 2002. aasta

  1. Svetlana Agureva
  2. Dmitri Baranov
  3. Jekaterina Kljutšnik      kiitusega
  4. Ksenia Kuznetsova       kiitusega
  5. Marika Mürk
  6. Irina Nazarova                 kiitusega
  7. Jelena Nekrassova
  8. Jekaterina Nikandrova  kiitusega
  9. Jekaterina Novikova      kiitusega
  10. Maksim Ossipenko       kiitusega
  11. Irina Petrova
  12. Julia Sulina                     kiitusega
  13. Veera Žukova
  14. Olga Timonovskaja
  15. Irina Tsvetkova                kiitusega
  16. Aleksander Vorobjov

    III lend –2000. aasta

  1. Anastassia Ivanova     kiitusega
  2. Anna Lebedeva
  3. Jekaterina Nazarova
  4. Inna Sadovskaja
  5. Marika Sorokona
  6. Jelena Stepanova
  7. Marina Stepanova
  8. Jelena Žuravljova
  9. Jekaterina Tatarlõ
  10. Jevgenia Titova              kiitusega
  11. Kristiina Vlasjuk
  12. Natalja Voronova            kiitusega

    I lend –1998. aasta

  1. Viktoria Baranova
  2. Anita Baumbah
  3. Viktoria Haljapina
  4. Jelena Kovalenko
  5. Maria Mulgatšjova
  6. Oksana Novožilova
  7. Nadežda Petrakova      kiitusega 
  8. Natalja Rõžova
  9. Irina Travkova
AHTME KUNSTIDE KOOLI VILISTLASED, KES JÄTKAVAD ÕPINGUID KUNSTI ERIALAL KÕRGEMATES ÕPPEASUTUSTES
1.Maksim Ossipenko       V lend
2.Irina Nazarova                V lend
3.Olga Timonovskaja       V lend
4.Julia Sulina                     V lend
5.Julia Iljina                        VI lend
6.Julia Jaškina                  VI lend
7.Anastassia Agejeva      VI lend
8.Ksenia Gribovskaja      VI lend
9.Viktor Nalivaiko              VI lend
10.Kristina Plistkina        VII lend
11.Julia Timofejeva        VIII lend
12.Jekaterina Vassina   VIII lend
13.Maksim Zolotarevski   IX lend
14.Deniss Orlov                IX lend
15.Anna Senitškina          IX lend
16.Suvorova Darja             X lend
 

 

 
Ahtme Kunstide Kool, Jaaniku 11, info@ahtmekk.ee A.Shum