ÕPILASTE SAAVUTUSED 2013/2014 ÕPPEAASTAL
 

Ahtme Kunstide Kooli õpilaste saavutused 2013/14 õa.

Konkursi nimi

Saavutus, koht (I,II,III)

Õpilase nimi

Õpetaja, juhendaja

nimi

Maakondlik laste solistide ja vokaalansamblite konkurss „Viru lauluke 2013

III koht

Jelena Vassina

Nadežda

Petropavlova

Maakondlik XVI Etüüdiralli  Ida- ja Lääne Virumaa pianistidele

II koht

Maria Kirillova

Nadežda

Petropavlova

Vabariiklik XII Jaan Paku nim. Noorte Muusikute Päevade Kammermuusika festival

 

Maakondlik konkurss-festival

„Ida-Virumaa Klaveripäevad 2014“

Diplom eduka esinemise eest, finalist

 

Laureaat

 

 

 

Jevgenija- Katarina Razgonjaeva

 

Nadežda

Petropavlova

 

Jelizaveta Kuzmina

 

 

 

Nadežda

Petropavlova

Maakondlik konkurss-festival

„Ida-Virumaa Klaveripäevad 2014”

 

Laureaat

 

Anna  Panenko

 

 

Aino Šljahhina

Maakondlik konkurss-festival

„Ida-Virumaa Klaveripäevad 2014”

 

Laureaat

 

Varvara  Omeltšenko

 

 

Svetlana Kekiševa

Maakondlik konkurss-festival

„Ida-Virumaa Klaveripäevad 2014

 

Laureaat

 

Ariina Vassina

 

 

Jelena Gromova

Maakondlik

Eesti Muusikakoolide Liidu  noorte interpreetide konkurss 2014“

Viiuliõpilaste

 Vabariikliku konkursi Virumaa regiooni eelvoor

 

Diplom,

eripreemia kohustusliku pala hea esitamise eest

 

 

 

Evelin Skorobogatova

 

Ljudmila Vinogradova

 

Nadežda Petropavlova

Maakondlik konkurss-festival

„Ida-Virumaa Klaveripäevad 2014”

Kiituskiri pala hea esituse eest

Afina Mahharamova

Nadežda Petropavlova

Maakondlik

Eesti Muusikakoolide Liidu  noorte interpreetide konkurss 2014“

Viiuliõpilaste

 Vabariikliku konkursi Virumaa regiooni eelvoor

 

Vabariiklik

“Eesti Muusikakoolide Liidu  noorte interpreetide konkurss 2014“

Viiuli  Vabariikliku konkursi lõppvoor

 

Maakondlik XVI Etüüdiralli  Ida- ja Lääne Virumaa pianistidele

 

 

Maakondlik rock-ansamblite konkurss-festival „Vaba Lava Rock vol 8

I koht,

eripreemia kohustusliku pala hea esitamise eest

 

 

 

 

 

 

Diplom

 

 

 

 

 

 

 

I koht

 

 

 

 

 

Parim klahvpillimängija

Aleksandra Serebrjakova

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ljudmila

Vinogradova

 

Nadežda

Petropavlova

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natalia  Antropova

 

 

 

 

 

 

Juhendaja Valeri Antonov

Maakondlik XVI Etüüdiralli  Ida- ja Lääne Virumaa pianistidele

 

Maakondlik

III Jaan Õuna nim. puupuhkpilli konkurss

I koht

 

 

 

 

III koht

Konstantin Aleksejev

Natalia Antropova

 

 

 

 

Jelizaveta Kuzmina

Aino Šljahhina

Maakondlik XVI Etüüdiralli  Ida- ja Lääne Virumaa pianistidele

III koht

Jekaterina Taljantseva

Natalia  Antropova

Maakondlik XVI Etüüdiralli  Ida- ja Lääne Virumaa pianistidele

 

Maakondlik konkurss-festival

„Ida-Virumaa Klaveripäevad 2014”

II koht

 

 

 

 

 

Kiituskiri pala hea esituse eest

Dominika Trejer

Svetlana Kekiševa

 

 

 

 

 

 

Maakondlik XVI Etüüdiralli  Ida- ja Lääne Virumaa pianistidele

II koht

Julia Timofejeva

Svetlana  Kekiševa

Maakondlik XVI Etüüdiralli  Ida- ja Lääne Virumaa pianistidele

 

Maakondlik konkurss-festival

„Ida-Virumaa Klaveripäevad 2014”

III koht

 

 

 

 

Laureaat

Anastassia Tuljakova

Svetlana  Kekiševa

 

 

 

 

Maakondlik XVI Etüüdiralli  Ida- ja Lääne Virumaa pianistidele

 

Maakondlik konkurss-festival

„Ida-Virumaa Klaveripäevad 2014”

I koht

 

 

 

 

 

Diplom hea esinemise eest

Erik Rüdiger

Aino  Šljahhina

Maakondlik konkurss-festival

„Ida-Virumaa Klaveripäevad 2014”

Diplom hea esinemise eest

Vjatšeslav Šurõgin

Aino  Šljahhina

Maakondlik XVI Etüüdiralli  Ida- ja Lääne Virumaa pianistidele

III koht

Aleksandr Pavlenko

Aino  Šljahhina

Maakondlik XVI Etüüdiralli  Ida- ja Lääne Virumaa pianistidele

III koht

Oleg Panenko

Aino Šljahhina

Maakondlik XVI Etüüdiralli  Ida- ja Lääne Virumaa pianistidele

I koht

Uljana Ivanova

Jana Unt

Maakondlik XVI Etüüdiralli  Ida- ja Lääne Virumaa pianistidele

II koht

Jelizaveta Ool

Dana Kazakova

Vabariiklik XII Jaan Paku nim. Noorte Muusikute Päevade Kammermuusika festival

Diplom eduka esinemise eest, finalist

 

Poliina Rilluka

Jelizaveta Kuzmina

 

Nadežda Petropavlova

Maakondlik

kiarrimuusika konkurss

"Kolm akordi"

 

Maakondlik  Ida-Virumaa noortebändide  konkurss

 

Maakondlik noorte rokk-gruppide konkurss „ Rock&Rollm 2014

 

 

Maakondlik rock-ansamblite konkurss-festival „Vaba Lava Rock vol 8

II koht

 

 

I koht

 

Parim kitrrist

 

 

 

Parim soolokitarrist

Nikita Galitski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nikita Galitski

Aleksandr Kurnossov

 

 

 

 

 

 

 

 

Aleksandr Kurnossov

Vabariiklik

Laulukonkurss  „Viru laul 2014“

 

 

Vabariiklik

VI  Avalik konkurss-festival

„Noor Laulusolist“

III koht

 

 

Hõbe diplom

Brigitta-Selestine Petropavlova

Jekaterina Minajeva

Vabariiklik

VI  Avalik konkurss-festival

„Noor Laulusolist“

 

Maakondlik noorte rokk-gruppide konkurss „ Rock&Rollm 2014

Kuld diplom

 

 

Parim vokalist

Oksana Kološenko

Jekaterina Minajeva

Vabariiklik

VI  Avalik konkurss-festival

„Noor Laulusolist“

Pronks diplom

Karina Trofimova

Jekaterina Minajeva

Vabariiklik

VI  Avalik konkurss-festival

„Noor Laulusolist“

Pronks diplom

Karina Poljakova

Jekaterina Minajeva

Vabariiklik

VI  Avalik konkurss-festival

„Noor Laulusolist“

Pronks diplom

Veera Goršanova

Jekaterina Minajeva

Maakondlik

“Eesti Muusikakoolide Liidu  noorte interpreetide konkurss 2014“

Kitarriõpilaste

 Vabariikliku konkursi Virumaa regiooni eelvoor

 

 

 

 

Vabariiklik

Eesti Muusikakoolide Liidu  noorte interpreetide konkurss 2014“

Kitarri  Vabariikliku konkursi lõppvoor

I koht

 

 

 

 

 

 

II koht

 

Ellen Moissejeva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ellen Moissejeva

 

Vadim Nikitin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vadim Nikitin

Maakondlik

“Eesti Muusikakoolide Liidu  noorte interpreetide konkurss 2014“

Kitarriõpilaste

 Vabariikliku konkursi Virumaa regiooni eelvoor

II koht

Daniil Hodakovski

Vadim Nikitin

Maakondlik

“Eesti Muusikakoolide Liidu  noorte interpreetide konkurss 2014“

Kitarriõpilaste

 Vabariikliku konkursi Virumaa regiooni eelvoor

I koht

Elina Sergejeva

Vadim Nikitin

Maakondlik

“Eesti Muusikakoolide Liidu  noorte interpreetide konkurss 2014“

Kitarriõpilaste

 Vabariikliku konkursi Virumaa regiooni eelvoor

 

Maakondlik rock-ansamblite konkurss-festival „Vaba Lava Rock vol 8

Diplom

 

 

 

 

 

Parim löökpillimängija

Kirill Pavlov

Aleksandr Lobanov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valeri Antonov

Maakondlik

Eesti Muusikakoolide Liidu  noorte interpreetide konkurss 2014“

Akordioniõpilaste

 Vabariikliku konkursi Virumaa regiooni eelvoor

II koht

Elina Väli

Larissa Kaznatšejeva

Maakondlik

Eesti Muusikakoolide Liidu  noorte interpreetide konkurss 2014“

Viiuliõpilaste

 Vabariikliku konkursi Virumaa regiooni eelvoor

Diplom

Darja Klimenkova

Anna Tarasovskaja

 

Nadežda Petropavlova

Maakondlik

III Jaan Õuna nim. puupuhkpilli konkurss

II koht

Anastassia Janovskaja

Sofia Švan

 

Olga-Helena Šljahhina

Vabariiklik

VI  Avalik konkurss-festival

„Noor Laulusolist“

Diplom

Arnold Laada

Rena Bõkova

Jelena Gromova

Vabariiklik

VI  Avalik konkurss-festival

„Noor Laulusolist“

Pronks diplom

Arina Šavlis

Rena Bõkova

Jelena Gromova

Vabariiklik

VI  Avalik konkurss-festival

„Noor Laulusolist“

 

 

IX Rahvusvaheline laste - ja noorte akadeemilise vokaali konkurss

Hõbe diplom

 

 

Konkurssi diplomant

Marek Ivaniško

Rena Bõkova

Jelena Gromova

Vabariiklik

VI  Avalik konkurss-festival

„Noor Laulusolist“

Diplom

Anna-Maria Manoila

Rena Bõkova

Jelena Gromova

Ahtme Kunstide Kooli muusiakollektiivide saavutused 2013/14 õa.

Konkursi nimi

Saavutus, koht (I,II,III)

Kollektiivide  nimi

Juhendaja nimi

Vabariklik laulukonkurss                 „Viru laul 2014“

 

 

 

 

 

Vabariiklik

VI  Avalik konkurss-festival

„Noor Laulusolist“

Peapreemia

 

 

 

 

 

 

 

Hõbe diplom

Tüdrukute vokaalansambel

Oksana Kološenko
Brigitta-Selestine Petropavlova
Karina Poljakova
Karina Matjuhhina
Karina Trofimova
Valeria Trofimîva
Veera Goršanova

 

Tüdrukute vokaalansambel

Oksana Kološenko

Karina Trofimova

Veera Goršanova

Valeria Trofimova

 Brigitta-Selestine Petropavlova

 

Jekaterina Minajeva

Maakondlik  Ida-Virumaa noortebändide  konkurss

II koht

Estraadiosakonna ansambel

„Augus rush“  

Nikita Galitski

Dmitri Vorobjov

Artjom Šilman

Diana  Žovnjarovitš

Pavel Stoljarov

Aleksandra Serebrjakova

Aleksandr Kurnossov

Maakondlik rock-ansamblite konkurss-festival „Vaba Lava Rock vol 8“

Parim debüüt

II kursuse estraadiosakonna ansambel

Aleksei Plotnitsky

Deniss Brilevskiy

Evelina Marhel

Veera Goršanova

Alina Eglit

Igor Lumbe

Maakondlik rock-ansamblite konkurss-festival „Vaba Lava Rock vol 8

I koht

Band AKK (vanem)

           Oksana Kološenko                      Andrei Dmitrijev                         Deniss Brilevskyi                                                    Oleg  Andrjušenko          Aleksandra Serebrjakova                    Brigitta-Selestine Petropavlova

Valeri Antonov

AKK kunstiosakonna õpilaste saavutused 2013- 2014 õp. a.

Konkurssi nimetus

Saavutus,

koht

Õpilase nimi

Õpetaja, juhendaja,

nimi

Rahvusvaheline konkurss

«Кинематограф» Москва. 2013

diplom

Aljona Kuropatkina

Irina Anissimova

 

 

Regionaalne konkurss

«Eesti loomariigi kujutamine paberi abil»,

Narva laste loomemaja 2013

III koht

 

Aukiri

Karina Solovjova

 

Ksenia Pavlova

Jelizaveta Karpova

 

Irina Anissimova

Meeli Müllerbek

Olga Ratsõborskaja

Olga Ratsõborskaja

Rahvusvaheline konkurss

«Meie maailm – meie tulevik», LC Kohtla-Järve 2013

Sertifikat of appreciation

Sertifikat of appreciation

Iris Vilde

 

Sirli Punn

Irina Anissimova

 

Meeli Müllerbek

 

 

Rahvusvaheline konkurss

«Jõulud ja uus aasta 2014 taliolümpiamängud»,

Tallinn  2013, AS STV

III koht

III koht

 

Tatjana Perepetška

Valeria Kittel

Olga Ratsõborskaja

Marina Melnik

 

 

X Rahvusvaheline konkurss

«Kunts – mäng või looming?», Kohtla-Järve 2013

I koht

I koht

II koht

III koht

Valeria  Pautova

Anna Dvoknik

Tatjana Perepetška

Anastassia Jakobson

Marina Melnik

Irina Anissimova

Olga Ratsõborskaja

Olga Ratsõborskaja

 

 

Rahvusvaheline konkurss

«Tantsu aeg!»,

Narva  kunsti gallerea

Diplom

kes on võitnud nominatsioonis „loominguline lähenemine“

 

Diplom

III koht

Anna Soveljeva

 

 

 

 

 

Valeria  Pautova

 

Aleksandr Dikushenko

 

 

 

 

Marina Melnik

 

Rahvusvaheline konkurss

«Maavärvid»,

Tallinn  2014

II koht

III koht

Valeria Verenitš

Sirli Punn

Marina Melnik

Meeli Müllerbek

Aleksandr Dikushenko

Irina Anissimova

Rahvusvaheline konkurss « Meie maailm – meie tulevik»

Sertifikat

Sertifikat золотой

Sertifikat серебро

Sirli Punn

Iris Vilde

 

Valeria Verenitš

 

Meeli Müllerbek

Irina Anissimova

 

Marina Melnik

 

Regionaalne konkurss

«Minu jäätis»,

Tallinn

 

Anna Saveljeva

Aleksandr Dikushenko

 

Rahvusvaheline konkurss

«Позитивный настрой»,

Narva  kunsti gallerea

I koht

Diplom laureat

Diplom laureat

 

Sofia Petrovitskaja

Elina Gribkova

Sandra Skrabutenas

Olga Ratsõborskaja Irina Anissimova

Olga Ratsõborskaja

 

 

 
 
 

 

ARHIIV

arhiiv_ÕPILASTE SAAVUTUSED 2013/2014 ÕPPEAASTAL

arhiiv_ÕPILASTE SAAVUTUSED 2012/2013 ÕPPEAASTAL

arhiiv_ÕPILASTE SAAVUTUSED 2010/2011 ÕPPEAASTAL

arhiiv_ÕPILASTE SAAVUTUSED 2009/2010 ÕPPEAASTAL

arhiiv_ÕPILASTE SAAVUTUSED 2008/2009 ÕPPEAASTAL

 
Ahtme Kunstide Kool, Jaaniku 11, info@ahtmekk.ee A.Shum