Muusikaosakond

XV lend – 2015. aasta

  1. Doroškevitš, Sergei Klaveri eriala
  2. Dunajeva, Marina Viiuli eriala, kiitusega
  3. Gorbunov, Vladislav Kitarri eriala
  4. Janovskaja, Darja Klaveri eriala, kiitusega
  5. Laada, Oskar Viiuli eriala
  6. Morenkov, Daniil Klaveri eriala, huviõpe
  7. Panenko, Oleg Klaveri eriala, kiitusega
  8. Pimenovs, Ilja Akordioni eriala, huviõpe
  9. Štikkel, Diana Klaveri eriala, huviõpe

XIV lend – 2014. aasta

  1. Goršanova, Veera Klaveri eriala, kiitusega
  2. Ivanova, Uljana Klaveri eriala, kiitusega
  3. Kalinin Deniss Klarneti eriala
  4. Kalinina, Natalia Klaveri eriala
  5. Kirillova, Jana Klaveri eriala
  6. Nerobova, Jekaterina Klaveri eriala, huviõpe
  7. Omeltšenkol Darja Flöödi eriala, kiitusega
  8. Ossipenko Dmitri Trompeti eriala
  9. Petrova Maria-Evelina Tšello eriala
  10. Poznjak, Jevgenia Viiuli eriala, huviõpe
  11. Savitski Nikolai Akordioni eriala, huviõpe
  12. Serebrjakova, A. Klaveri eriala, kiitusega
  13. Šutova, Milena Klaveri eriala
  14. Timofejeva, Julia Klaveri eriala
  15. Trejer, Emilia Kitarri eriala

XIII lend – 2013. aasta

  1. Dralova, Viktoria klaveri eriala
  2. Jeltsov, Vitali tsello eriala
  3. Kazakevits, Jelizaveta klaveri eriala, huviõpe
  4. Niemeister Jana viiuli eriala, kiitusega
  5. Omeltšenko, Darja klaveri eriala, kiitusega
  6. Ossipenko, Margarita klaveri eriala
  7. Pimenovs, Ilja tsello eriala
  8. Poljakova Karina viiuli eriala
  9. Rassadin Aleksander akordioni eriala, h/õ, kiitusega
  10. Serebrjakova Aleksandra viiuli eriala, kiitusega
  11. Stepanova Anna viiuli eriala, kiitusega
  12. Tihhomirova Valeria akordioni eriala

XII lend – 2012. aasta

  1. Petropavlova Brigitta -Selestine klaveri eriala, kiitusega
  2. Matsievska Karina klaveri eriala
  3. Petrova Anastassia klaveri eriala
  4. Ponomarjova Julia klaveri eriala
  5. Volina Anastasia viiuli eriala, kiitusega
  6. Andrjuštšenko Oleg kitarri eriala
  7. Didenko Daniil kitarri eriala, huviõpe
  8. Brilevskiy Deniss akordioni eriala, huviõpe

XI lend – 2011. aasta

  1. Mironova Margarita klaveri eriala, kiitusega
  2. Safronova Regina klaveri eriala
  3. Trofimova Valeria klaveri eriala
  4. Sentjureva Natalja klaveri eriala
  5. Šegai Evelina viiuli eriala
  6. Bagai Ilona tšello eriala
  7. Rõženkova Maria kitarri eriala
  8. Latõšev Ilja kitarri eriala, huviõpe
  9. Lumijõe Nikita akordioni eriala
  10. Prokofjeva Anna trompeti eriala, kiitusega

X lend – 2010. aasta

  1. Aleksei Gerstle klaveri eriala
  2. Aleksandra Kislenkova klaveri eriala
  3. Jekaterina Leppo klaveri eriala
  4. Anna Missuna klaveri eriala, kiitusega
  5. Alina Parri klaveri eriala, kiitusega
  6. Anna Perminova klaveri eriala, kiitusega
  7. Anastassia Senitškina klaveri eriala
  8. Anita Tumaš klaveri eriala, huviõpe
  9. Alina Smagina kitarri eriala, huviõpe
  10. Toomas Hudelainen akordioni eriala
  11. Maria-Julia Järv flöödi eriala, kiitusega
  12. Kristina Raževa saksofoni eriala
  13. Anastassia Prokofjeva trompeti eriala, kiitusega
  14. Lev Georgijevski viiuli eriala, huviõpe

IX lend – 2009. aasta

  1. Iljina Karina klaveri eriala
  2. Kisselenko Jevgenia klaveri eriala
  3. Kozlov Ilja klaveri eriala
  4. Meigas Jana klaveri eriala
  5. Rassadina Aljona klaveri eriala
  6. Semtsova Maria klaveri eriala, kiitusega
  7. Tšittšjan Amalia klaveri eriala, kiitusega
  8. Lumbe Jana viiuli eriala
  9. Aun Artjom akordioni eriala
  10. Pahhomova Arina akordioni eriala

VIII lend – 2008. aasta

  1. Bagai Nadezda klaveri eriala
  2. Jänis Kristiina klaveri eriala
  3. Panenko Vladislav klaveri eriala
  4. Pavlenko Aleksei klaveri eriala
  5. Troinitš Jekaterina klaveri eriala
  6. Kotova Anastassia klaveri eriala, üldosakond
  7. Kruut Jaane klaveri eriala, üldosakond
  8. Margalnikova Jekaterina klaveri eriala, üldosakond
  9. Konstantinova Ksenia akordioni eriala
  10. Ivanov Igor akordioni eriala
  11. Smirnova Julia kitarri eriala
  12. Altsaar Ksenija flöödi eriala
  13. Kirillov Ilja saksofoni erial
  14. Rodionov Dmitri saksofoni erial
  15. Ignatovets Stanislav saksofoni eriala, üldosakond
  16. Ivanjuk Deniss viiuli eriala

VII lend – 2007. aasta

  1. Astapov Vladislav klaveri eriala
  2. Jänis Kristiina klaveri eriala
  3. Missuna Jekaterina klaveri eriala, kiitusega
  4. Pavlova Alevtina klaveri eriala
  5. Zibinova Kristina klaveri eriala
  6. Varaksin German klaveri eriala
  7. Mantšenko Anastassia klaveri eriala
  8. Varaksina Juulia akordioni eriala
  9. Barabanova Olga akordioni eriala
  10. Bernat Angelina flöödi eriala
  11. Temajev Ilja saksofoni erial
  12. Kotov Maksim saksofoni eriala, üldosakond
  13. Mägi Kristiina viiuli eriala
  14. Kuznetsova Kristina viiuli eriala, üldosakond
  15. Voronov Anton viiuli eriala, üldosakond

VI lend – 2006. aasta

  1. Erika Baumer klaveri eriala, kiitusega
  2. Jelena Beljakova klaveri eriala
  3. Aleksandra Dobrõnina klaveri eriala
  4. Elvira Ivanova klaveri eriala
  5. Jekaterina Ivanova klaveri eriala
  6. Maria Krupenjova klaveri eriala
  7. Jegor Kuznetsov klaveri eriala
  8. Julia Makarova klaveri eriala
  9. Kirill Ogorodnikov kitarri eriala,kiitusega
  10. Alina Petrova klaveri eriala
  11. Karina Sepp klaveri eriala
  12. Anastasia Sokotuštšenko klaveri eriala
  13. Andrei Vorobjov klaveri eriala
  14. Artjom Kurašin flöödi eriala

V lend – 2005. aasta

  1. Polina Belehhova klaveri eriala , kiitusega
  2. Liina Gorbunova kitarri eriala
  3. Darja Jermolenko akordioni eriala,kiitusega
  4. Tatjana Jukova klaveri eriala
  5. Kristina Mettus klaveri eriala
  6. Daniil Peterson viiuli eriala
  7. Julia Polujanenkova klaveri eriala
  8. Kristina Reinmets klaveri eriala
  9. Kristina Sergejenkova klaveri eriala
  10. Julia Sigejeva flöödi eriala
  11. Lora Sulg klaveri eriala, kiitusega
  12. Veera Sulg klaveri eriala, kiitusega
  13. Veronika Šarmova klaveri eriala
  14. Anastassia Tšikina klaveri eriala
  15. Deniss Vaskin klaveri eriala
  16. Viktor Blohhin bajaani eriala, üldosakond
  17. Diana Kostiv klaveri eriala, üldosakond
  18. Artur Noorlind saksofoni eriala, üldosakond
  19. Anna Turlo klaveri eriala, üldosakond

IV lend – 2004. aasta

  1. Ksenia Babkina klaveri eriala
  2. Maria Belova klaveri eriala
  3. Pavel Kolesnik kitarri eriala
  4. Margus Koppel klaveri eriala
  5. Anna Lumijõe akordioni eriala
  6. Ivan Maiorov klarneti eriala
  7. Aleksander Petrov saksofoni eriala
  8. Anna Pistrailova kitarri eriala
  9. Grigori Podatov klaveri eriala, kiitusega
  10. Irena Tsopp kitarri eriala
  11. Aleksander Vaskin klaveri eriala
  12. Anna Vassiljeva klaveri eriala

III lend – 2003. aasta

  1. Jekaterina Bondarenko klaveri eriala
  2. Polina Degtjarenko klaveri eriala, kiitusega
  3. Julia Ivantsova klaveri eriala
  4. Darja Zahharova klaveri eriala, kiitusega
  5. Dina Urvatšjova klaveri eriala
  6. Julia Urvatšjova klaveri eriala
  7. Darja Valge klaveri eriala
  8. Jekaterina Ossipova akordioni eriala
  9. Ksenia Malahhova klaveri eriala, üldosakond
  10. Ksenia Sergejeva klaveri eriala, üldosakond
  11. Sofja Sergejeva klaveri eriala, üldosakond

II lend – 2002. aasta

  1. Jevgenia Artjuhhina klaveri eriala
  2. Mihhail Kurašin kitarri eriala
  3. Olga Marenkova klaveri eriala, kiitusega
  4. Ilona Mihhailova klaveri eriala
  5. Deniss Platonov kitarri eriala
  6. Marina Põhhanova klaveri eriala, kiitusega
  7. Olga Kozuhovskaja klaveri eriala, üldosakond
  8. Olga Orehhova klaveri eriala, üldosakond

I lend – 2001. aasta

  1. Uljana Antropova klaveri eriala
  2. Anna Novožilova klaveri eriala
  3. Nadežda Marhel klaveri eriala
  4. Oksana Tolkatš klaveri eriala
  5. Jevgenia Tšeljadinova klaveri eriala
  6. Dmitri Šadrin viiuli eriala

Estraadiosakond

V lend – 2015. aasta

  1. Trofimova, Valeria Soolokitarri eriala
  2. Galitski, Nikita Soolokitarri eriala
  3. Vorobjov, Dmitri Soolokitarri eriala , kiitusega
  4. Kubi, Nikita Soolokitarri eriala
  5. Shilman, Artjom Löökpillide eriala
  6. Marhel, Elisa Löökpillide eriala
  7. Žovnjarovitš, Diana Klahvpillide eriala
  8. Nikolajeva, Anastassia Estraadivokaali eriala
  9. Matjuhhina, Karina Estraadivokaali eriala

IV lend – 2014. aasta 

  1. Netrussova Adelina klahvpillide eriala
  2. Kolesnikov Aleksei basskitarri eriala

III lend – 2013. аasta

  1. Boiko, Anna soolokitarri eriala, kiitusega
  2. Dmitrijev, Andrei löökpillide eriala
  3. Drozdov, Andrei soolokitarri eriala
  4. Kiuru, Dmitri löökpillide eriala
  5. Palu, Inga soolokitarri eriala, kiitusega
  6. Palu, Kristi klahvpillide eriala
  7. Pogodina ,Karina klahvpillide eriala
  8. Rõbkina, Anastassia klahvpillide eriala

II lend – 2012. aasta

  1. Kolosenko Oksana estraadilaul
  2. Junolainen Valeria estraadilaul

I lend – 2011. aasta

  1. Kazak Tatiana estraadilaul, kiitusega
  2. Kolomiets Alissa löökpillid, kiitusega
  3. Kotšergin Kirill soolokitarr
  4. Levitina Jana soolokitarr
  5. Levtšenkova Tatjana klahvpill
  6. Pavlova Alina löökpillid
  7. Petrova Alina soolokitarr, kiitusega
  8. Sirotkin Jevgeni soolokitarr
  9. šumailov Roman soolokitarr
  10. Ivanov Roman löökpillid

AHTME KUNSTIDE KOOLI ÕPILASED, KES JÄTKAVAD ÕPINGUID MUUSIKAÕPPEASUTUSTES

Olga Marenkova – klaveri eriala
Jätkab õpinguid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias
Õpetaja: Natalja Antropova

Deniss Platonov – kitarri eriala
Jätkab õpinguid Tallinna G.Otsa nim. muusikakoolis
Õpetaja: Inga Tagirova

Marina Põhhanova – klaveri eriala
Jätkab õpinguid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias
Õpetaja: Jana Bazarova

Grigori Podatov – klaveri eriala
Jätkab õpinguid Sankt-Peterburgis koorijuhtimise erialal
Õpetaja: Aino Šljahhina

Dina Urvatšjova – klaveri eriala
Jätkab õpinguid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias
Õpetaja: Natalja Antropova

Jelena Beljakova – tšello eriala
Jätkab õpinguid Tallinna G.Otsa nim. muusikakoolis

Anastassia Tšikina
Jätkab õpinguid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias klassikalise vokaali eriala.
Õpetaja: Rena Bõkova

Kirill Ogorodnikov – kitarri eriala
Jätkab õpinguid Tallinna G.Otsa nim. muusikakoolis
Õpetaja: Inga Tagirova

Amalia Tšittšan – klaveri eriala
Jätkab õpinguid Tallinna G.Otsa nim. muusikakoolis
Õpetaja: Natalia Antropova

Аnna Missuna – klaveri eriala
Jätkab õpinguid Tallinna G.Otsa nim. muusikakoolis
Õpetaja: Dana Kazakova

Kristina Eidemiller – saksofon, vokaal
Jätkab õpinguid Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias
Õpetaja: Urmas Rätsep – saksofon, Jekaterina Generalova – vokaal

Anastassia Volina – viiul
Jätkab õpinguid Venemaal, Moskva oblasti Kunstide Kolledžis estraadi vokaali erialal.
Õpetajad: Kristina Kriit, Anna Tarassovskaja