Klaveriosakond

Jana Unt

Direktor, klaveriõpetaja

jana.unt@ahtmekk.ee

svetlana_kekeseva2

Svetlana Kekiševa

Direktori asetäitja õppe-ja kasvatustöö alal, klaveriõpetaja

svetlanakekiseva@ahtmekk.ee

AllaKiil2

Alevtina Kill

Osakonna juhataja, klaveriõpetaja

mrs.alevtina@ahtmekk.ee

NataljaAntropova2

Natalja Antropova

Klaveriõpetaja

nataliaantropova@ahtmekk.ee

AinoShlajahhina2

Aino Šljahhina

Klaveriõpetaja
ainoshljahhina@ahtmekk.ee

Ljudmilla_Tezikova2

Ljudmila Tezikova

Klaveriõpetaja
ljudatez@ahtmekk.ee

DanaKazakova2

Dana Kazakova

Klaveriõpetaja
kjlinnaorkester@ahtmekk.ee

OlgaShljahhina2

Olga-Helena Šljahhina

Direktori asetäitja klassivälise tegevuse alal, klaveriõpetaja
olgahelenashljahhina@ahtmekk.ee

SvetlanaKorobeinikova2

Svetlana Nikitina

Klaveriõpetaja
svtlananikitina.akk@ahtmekk.ee

 

Pjotr Markov

Klaveriõpetaja

pjotr.markov@ahtmekk.ee

NadezdaPetropavlova2

Nadežda Petropavlova

Klaveriõpetaja
petropavlovanadezda@ahtmekk.ee

gromova

Jelena Gromova

Klaveriõpetaja
foliant55@ahtmekk.ee

Tatjana Starodub

Klaveriõpetaja

tatjana.starodub@ahtmekk.ee

Keelpilliosakond

AnnaTarassovskaja2

Anna Tarasovskaja
Osakonna juhataja, Viiuliõpetaja
astarasovskaja0616@ahtmekk.ee

LjudmilaVinogradova2

Ljudmilla Vinogradova
Viiuliõpetaja
viiul1215@ahtmekk.ee

LidiaKarpova2

Liidia Karpova
Tšelloõpetaja
lidijakarpova@ahtmekk.ee

aleksandr_labanov2

Aleksandr Lobanov
Kitarriõpetaja
aleksandrlobanov.akk@ahtmekk.ee

Aleksander_Kurnosov2

Aleksander Kurnossov
Elektrikitarri-, süntesaatori- ja
ansambliõpetaja
alexkifa@ahtmekk.ee

Juri Klebanski
Kitarriõpetaja

juri.klebanski@ahtmekk.ee

Akordioniosakond

LarisaKaznatcejeva2

Larissa Kaznatšejeva
Osakonna juhataja, akordioniõpetaja
larisa.kazn77@ahtmekk.ee

Teooriaosakond

OlgaPortnova2

Olga Portnova
Osakonna juhataja,
solfedžoõpetaja, koorijuht

olgaportnova2@ahtmekk.ee

Irina_Gaponova2

Irina Gaponova
Solfedžoõpetaja
anirina.est@ahtmekk.ee

AinoShlajahhina2

Aino Šljahhina
Muusikaloo õpetaja
ainoshljahhina@ahtmekk.ee

Rena_Bokova

Rena Bõkova
Vokaaliõpetaja
renabokova@ahtmekk.ee

Estraadiosakond

svetlana

Svetlana Kekiševa
Osakonna juhataja
svetlanakekiseva@ahtmekk.ee

IgorLumbe2

Igor Lumbe
Elektrikitarri- ja ansambli
õpetaja
666lumbe@ahtmekk.ee

ValeriAntonov2

Valeri Antonov
Löökpilliõpetaja
valeriantonov@ahtmekk.ee

badina_inna

Inna Badina
Süntesaatoriõpetaja
badinainna1966@ahtmekk.ee

Aleksander_Kurnosov2

Aleksander Kurnossov
Elektrikitarri-, süntesaatori- ja
ansambli õpetaja
alexkifa@ahtmekk.ee

anastassiapavlova

Anastassia Pavlova
Vokaaliõpetaja

anastassia.pavlova@ahtmekk.ee

Irina_Gaponova2

Irina Gaponova
Solfedžoõpetaja
anirina.est@ahtmekk.ee

Elena Pokrovskaja
Süntesaatori õpetaja, muusikaloo õpetaja

elena.pokrovskaja@ahtmekk.ee

Puhkpilliosakond

svetlana

Svetlana Kekiševa
Osakonna juhataja
svetlanakekiseva@ahtmekk.ee

n.viiksaar1

Natalja Viiksaar
Flöödiõpetaja
natalja.solomanjuk@ahtmekk.ee

u.ratsep

Urmas Rätsep
Saksofoni- ja klarnetiõpetaja

urmas.ratsep@ahtmekk.ee

a.sa

Alexander Saveliev
Trompetiõpetaja
kjlinnaorkester@ahtmekk.ee

 

Sergei Skorohodov
Flöödi-ja klarneti õpetaja

atuner@ahtmekk.ee

Hetkel vabu kohti ei ole.

Hetkel vabu kohti ei ole.