„Valge saal“

22.aprillil avati Kohtla-Järve linna kunstigaleriis „Valge saal“ Ahtme Kunstide Kooli 15.aastapäevale pühendatud õpilastööde näitust.
Meeleolu loomiseks esines Teile Ahtme Kunstide Kooli muusikaosakonna
vokaalansambel „Päikesekiired“, keda juhendab õpetaja R.Bõkova, kontsertmeistriks on A.Šljahhina,
Oma kõnes AKK-i direktor Jana Bazarova ütles:

„07.novembril 2009.aastal tähistab Ahtme Kunstide Kool oma 15.aastapäeva ning alates tänasest päevast kõik koolis toimuvad üritused on pühendatud kooli 15-le aastapäevale.
Kunstiosakonna õpilastetööde näitusele on välja pandud 15.aasta jooksul valminud parimad tööd. Siin on ka nende vilistlaste tööd, kes ise on juba õpetajad. Seitsmekümne kaheksa autori poolt on valmis tehtud ükssada nelikümmend kaks tööd erinevates kunstitehnika liikides: maalikunst, graafika, joonistus, kollaž, batik ja skulptuur.
Esimest korda näitusel on esitatud isemajandava osakonna õpilaste tööd – need on 4-kuni 8 aastaste laste ja Disain gruppi täiskasvanute tööd.
Kunstiosakonna tööd juhib direktori asetäitja Aleksander Dikušenko ja tema tublideks abilisteks on õpetajad: Jüri Orlov, Irina Anissimova, Tairi Karafin, Olga Ratsõborskaja, Marina Melnik, Meeli Müllerbeck, Vjatšeslav Berdikov. Osakonnas õpib 157 õpilast.
Ma õnnitlen Teid kõiki juubelinäituse avamisel. Soovin meie koolile stabiilsust, edu ja õitsengut.“
 

Näitus on avatud kuni 9.maini.


 
     
     
     
     
     
     
 
     

 
Ahtme Kunstide Kool, Jaaniku 11, info@ahtmekk.ee A.Shum