Info CD-plaadist
Käesolev CD plaat on debüütalbum ja see on salvestatud Ahtme Kunstide Kooli õpetajate ja õpilaste ühiste jõududega kooli 10. aastapäevaks.

Õpetajate koor

Ahtme Kunstide Kooli õpetajate koor on loodud 2001. aasta detsembris.
Koorile omistati 2002 aastal Kohtla-Järve Kultuuripreemia laureaadi tiitel. Õpetajate koor on esinenud Vabariiklikel ansamblimuusikapäevadel, Muusikakoolide Liidu 10. aastapäevale pühendatud Lääne- ja Ida-Virumaa regiooni muusikakoolide ühiskontserdil, Kohtla-Järve Linnavalitsuses ning erinevatel tähtpäevaüritustel nii Kohtla-Järve linnas kui ka mujal Ida-Virumaal.

 

Ahtme Kunstide Kooli õpilaste instrumentaalansambel BAND AKK
BAND AKK on loodud 2002. aasta septembris.

Ansambel on tunnistatud 2003. aastal Kohtla-Järve linna Kultuuripreemia laureaadiks.
2003. aastal Kehras toimunud IV õpilasorkestrite ja- ansamblite rahvusvahelisel konkurss-festivalil omistati ansamblile I kategooria.
2004 aasta aprillis esines BAND AKK edukalt IV Rahvusvahelisel noorte instrumentaalansamblite festivalil Läti Vabariigis Daugavpilsis.
Ansambel on osalenud Instrumentaal-ansamblite Regionaalsel festivalil, Sillamäe Jazzfestivalil, Noorte orkestrite festivalil Jõhvis, Lääne- ja Ida-Virumaa regiooni muusikoolide Talvemuusikapäeval Rakveres, Muusikakoolide Liidu 10. aastapäevale pühendatud kontserdil, Instrumentaal-ansamblite vabariiklikul festivalil jne.
 


Ahtme Kunstide Kooli õpetajate koor, juhendaja Olga Portnova:

Valeri Antonov, Hille Loide, Natalja Antropova, Nadežda Petropavlova, Jana Bazarova, Grigori Podatov, Natalja Bazõleva, Olga Portnova, Alevtina Kill, Urmas Rätsep, Jelena Kruglova, Aino Šljahhina.

Kontsertmeistrid:
Alevtina Kill
Aino Šljahhina

Õpetajate instrumentaalansambel:
Valeri Antonov ? basskitarr
Urmas Rätsep ? saksofon
Ljudmilla Vinogradova ? viiul

Ahtme Kunstide Kooli õpilaste instrumentaalansambel BAND AKK, juhendaja Valeri Antonov:
Poliina Degtjarenko ? klahvpillid
Ivan Maiorov ? trummid
Kirill Ogorodnikov ? soolokitarr
Daniil Peterson ? basskitarr
Aleksandr Petrov ? saksofon
Anna Pistrailova - rütmkitarr

 
Ahtme Kunstide Kool, Jaaniku 11, info@ahtmekk.ee